Vitajte v TPA Group!

Hľadáte partnera, ktorý rozumie Vašim potrebám? Ktorý hovorí Vašim jazykom, pozná oblasť Vášho podnikania a ktorý má čas vypočuť si vaše obavy?

Potom je pre Vás TPA Group tým správnym partnerom. Našimi hlavnými nástrojmi  nie sú kalkulačky, tabuľky alebo najnovšie technológie, ale pozorný zrak, horlivé počúvanie a úprimný rozhovor.

Iba tí, ktorí komunikujú na rovnakej úrovni, a ktorí sa dokážu identifikovať s každým projektom, nájdu najvhodnejšie riešenie. To je to, čo máme na mysli pod spojením Face to Face Business, a čo vkladáme aj do praxe. Deň za dňom, na regionálnej a medzinárodnej úrovni. V oblasti daňového poradenstva, účtovníctva, auditu a poradenstva.

11 krajín. 1 spoločnosť. TPA Group.

TPA Group je Vám k dispozícii v strednej a juhovýchodnej Európe: v Albánsku, Bulharsku, Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku, Rumunsku, Srbsku, Slovensku a Slovinsku. Viac ako 1000 pracovníkov v 27 pobočkách v 11 krajinách sa stará o Vaše potreby.

TPA Group: regionálne korene. Celosvetová sieť.

TPA Group je nezávislým členom Baker Tilly Europe Alliance a preto sme schopní poskytnúť klientom celosvetovú sieť daňových poradcov, audítorov a konzultantov.

Vďaka našej aliancii so sieťou Baker Tilly International je 11 krajín združenia TPA Group perfektne prepojených na globálnej úrovni a sme tak schopní poskytovať vysokokvalitné služby vo všetkých hlavných obchodných centrách a regiónoch sveta.

Sieť Baker Tilly International v súčasnosti pozostáva zo 165 nezávislých členov v 141 krajinách a zamestnáva 28 000 pracovníkov v 745 pobočkách, vďaka čomu patrí medzi top 10 globálnych poradenských sietí.