Andrea Gbelská

Prečo ste sa rozhodli akceptovať ponuku a nastúpiť do TPA Horwath?

Pri mojom rozhodovaní zavážili: príslušnosť k medzinárodnej značke, čo som vnímala ako záruku stability, veľkosť spoločnosti a tiež vzdialenosť od škôlky.

Čo vás baví na vašej práci?

Ako senior účtovníčka mám na starosti účtovníctvo rôznych klientov a spolupodieľam sa na vedení menšieho počtu mladých kolegov. Na podvojnom účtovníctve ma baví  jeho logickosť a konzistentnosť. Napĺňa ma taktiež možnosť odborného rastu a možnosť spolupracovať na rôznorodých projektoch. Pri práci s ľuďmi sa teším, keď vidím, ako ich pôsobenie v „našej“ spoločnosti posúva dopredu k samostatnosti a ako rastú v odbornosti.

Prečo by ste odporučili pracovať pre TPA Horwath?

Čo do počtu zamestnancov nie sme veľká spoločnosť (stále sa zmestíme do 1 autobusu a pár áut ), takže sa všetci poznáme.  Je radosť pracovať v príjemnom pracovnom prostredí, v mladom kolektíve. Charakter poskytovaných služieb prispieva k nášmu neustálemu odbornému rastu, a portfólio našich klientov prináša takmer denne aktívne využívanie cudzích jazykov.

Aký je Váš optimálny (ideálny) kolega – koho by ste chceli mať za kolegu?

Súčasných kolegov by som v žiadnom prípade nemenila. Moji kolegovia sú po ľudskej stránke  priateľskí, schopní poradiť a pomôcť si navzájom, potiahnuť  keď sa blížia termíny a zabaviť sa, keď je na to čas. Po odbornej stránke sú znalí problematiky a neustále sa ďalej vzdelávajú. Spolu tvoríme dobrý tím, čo prispieva k spokojnosti našich klientov.

 

 

 

Back to Career