12 krajín. 1 spoločnosť. TPA Group.

| Čas čítania: 1 Min

Vo všetkých krajinách, v ktorých TPA Group pôsobí, sa naše meno a značka zmenili z TPA Horwath na „TPA“. Skupina spoločností sama o sebe ostala nezmenená. Premenou značky na „TPA“ sledujeme cieľ pokračovať v úspešnom rozvoji a výraznom raste aj v budúcnosti.

Cezhraničné poradenstvo v strednej a juhovýchodnej Európe

Okrem Slovenska, TPA Group pôsobí v ďalších jedenástich krajinách strednej a juhovýchodnej Európy: v Albánsku, Bulharsku, Česku, Chorvátsku, Maďarsku, Čiernej Hore, Poľsku, Rakúsku, Rumunsku, Slovinsku a Srbsku. Celkovo zamestnáva okolo 1500 zamestnancov v 29 pobočkách.

Nové možnosti. Nové perspektívy.

Naša jasne špecifikovaná orientácia, ako nezávislej skupiny spoločností v rámci globálne prepojeného prostredia, otvára nové možnosti a perspektívy.

Neexistujú žiadne jazykové bariéry v našom poradenstve. Vo všetkých našich pobočkách Vám ponúkame German & English Desk, kde nájdete anglicky a nemecky hovoriace tímy poradcov – to zaisťuje perfektnú komunikáciu bez akýchkoľvek lingvistických zdrojov chýb. Našim klientom ponúkame medzinárodné prostredie našej európskej TPA Group a tiež výhody globálnej siete Baker Tilly International.

Prečítajte si viac o TPA Group a novej medzinárodnej sieti: