Audit trainee – Košice

Leto či nie, vždy je správny čas myslieť na svoju budúcnosť. Naštartujte svoju kariéru s TPA.

Už 8 rokov máme trainee program, v rámci ktorého ponúkame študentom jedinečnú príležitosť získať praktické skúsenosti v oblasti účtovníctva, daní a auditu.

Aktuálne hľadáme šikovného študenta denného štúdia ekonomického zamerania na pozíciu Audit trainee na našu pobočku v Košiciach.

Čo ponúkame?

Ponúkame možnosť začať si budovať Vašu kariéru v auditnej sfére už počas štúdia. V náplni Vašej práce bude práca na zákazkách a komunikácia s klientom a po Vašom boku Vám bude stáť skúsený audítor – Váš mentor.

Práca u nás je rôznorodá. Nešpecializujeme sa, každý z nás má klientov so širokým polom pôsobenia. Zakrátko nahliadnete do vnútra viacerým zaujímavým firmám a bude náplňou Vašej práce ich komplexne analyzovať.

Vyznávame tri základné hodnoty, profesionalitu, tímovosť a ľudskosť, ktoré nás sprevádzajú každodennou prácou. Tieto hodnoty sme si určili, neboli nám nadiktované PR alebo HR oddelením zo zahraničnej centrály.

Sme medzinárodná firma ktorá je súčasťou siete Baker Tilly International patriacej do TOP 10 vo svojom odvetvím kvalitné zázemie pre odborný rast. Viac ako 90% našich klientov sú medzinárodné firmy. Preto cudzie jazyky, a to hlavne angličtinu a nemčinu využívame na každodennom poriadku.

Finančné ohodnotenie

  • 4€ brutto na hodinu

Chcete sa dozvedieť viac o TPA? Prečítajte si názory našich kolegov na prácu u nás alebo navštívte náš Facebook.

Uchádzať sa