Czech Online Expo

27

február 2024
Výstaviště Praha Letňany

Tlačiť

Czech Online Expo

27.02.2024 – 28.02.2024

Zúčastňujeme sa 5. ročníka najväčšieho českého veľtrhu pre online obchod a e-commerce.

V dynamickom prostredí digitálneho trhu je dôležité, aby každý e-shop skutočne vynikol. V TPA chápeme, že silný e-shop znamená oveľa viac ako len atraktívnu webovú stránku alebo efektívnu stratégiu online predaja. Zahŕňa to komplexné uchopenie a efektívne riadenie všetkých kľúčových obchodných procesov od A po Z. A práve s tým Vám radi pomôžeme vďaka našim odborným znalostiam v oblasti procesov, daní, účtovníctva a technológií!

V našom stánku sa na Vás budú tešiť kolegovia zo Slovenskej a Českej republiky, ktorí Vám poskytnú komplexné poradenstvo pre e-shopy na jednom mieste!

Čo Vám ponúkame?

Úspora času
Vďaka nášmu účtovnému a daňovému know-how, ako aj znalostiam technológií používaných v oblasti eCommerce sme schopní navrhnúť to najefektívnejšie riešenie Vašich procesov s ohľadom na špecifiká Vášho podnikania.

Medzinárodná sieť služieb
Sme schopní zabezpečiť účtovné a daňové služby klientom vo viac ako 150 krajinách sveta, pretože sme členom globálnej poradenskej siete Baker Tilly International, ktorá patrí medzi TOP 10 najlepších poradenských sietí na svete.

Unikátnosť
To, čo robí naše služby v oblasti eCommerce unikátnymi, je vysoká úroveň našich odborných znalostí v oblasti daňovej a účtovnej problematiky, ako aj špecializácia v oblasti digitalizácie, implementácie informačných systémov s integráciou na najpoužívanejšie eCommerce platformy.

Tešíme sa na Vás v stánku A15.
Kontaktná osoba
Publikácie

Správa o udržateľnosti 2022 – TPA Group

International Tax Survey- Baker Tilly Internationa…

Etický kódex TPA

TPA CBRE Real Estate Investment 2021

Renewable Energy

Investovanie v Čiernej Hore 2021

Granty na efektívne využívanie energií v CEE a SEE…

Úspešné vyslania zamestnancov

Poradenstvo v oblasti podnikových financií

Služby v oblasti nehnuteľností v CEE/SEE