Deň absolventov 2023

28

marec 2023
Ekonomická univerzita Bratislava

Tlačiť

Deň absolventov 2023

28.03.2023 – 28.03.2023

Viac informácií TU

Ekonomická univerzita v Bratislave

Dolnozemská cesta 1

852 35 Bratislava

Slovenská republika

TPA sa opäť zúčastní veľtrhu práce a kariérneho poradenstva „Deň Absolventov“, ktorý organizuje Ekonomická univerzita v Bratislave.

Na Dni absolventov budete mať priestor stretnúť sa so skúsenými zamestnancami našej spoločnosti a spýtať sa ich na všetko, čo ste kedy chceli vedieť o práci v oblasti auditu, účtovníctva a poradenstva. Dozviete sa, aké možnosti vie dynamická a neustále napredujúca spoločnosť ako TPA poskytnúť nielen čerstvým absolventom, ale aj usilovným študentom.

Práca u nás je zaujímavá a rôznorodá. Nešpecializujeme sa, každý z nás má klientov z rôznych odvetví. Máme možnosť nahliadnuť do vnútra viacerým spoločnostiam a komplexne ich analyzovať. Kladieme dôraz na rozširovanie vzdelávania, podporujeme lokálne aj medzinárodné kvalifikácie. Máme prepracovaný systém hodnotení a kariérneho postupu, s ktorým prichádza viac zodpovednosti spolu s vyšším ohodnotením.

Hľadáme študentov denného vysokoškolského štúdia, ktorým ponúkame možnosť stať sa trainee na niektorom z našich oddelení. Chápeme, že nie vždy je jednoduché skĺbiť školské a pracovné povinnosti – preto ponúkame veľmi flexibilnú pracovnú dobu.

Absolventom ponúkame pozície v oblasti auditu, daní a účtovníctva. Veľmi rýchlo preberú zodpovednosť za pridelenú prácu pre jednotlivých klientov a s pomocou kolegov, či pravidelných školení sa bez problémov zorientujú vo svojej práci.

Počas celého eventu máme pripravenú súťaž, kto bude prebiehať na našom Instagrame!

Tešíme sa na Vás už 28. marca!

 

Kontaktná osoba
Publikácie

Štúdia: Náklady na prácu v strednej a juhovýchodne…

Transferové oceňovanie v strednej a východnej Euró…

Správa o udržateľnosti 2022 – TPA Group

International Tax Survey- Baker Tilly Internationa…

Etický kódex TPA

TPA CBRE Real Estate Investment 2021

Renewable Energy

Investovanie v Čiernej Hore 2021

Granty na efektívne využívanie energií v CEE a SEE…

Úspešné vyslania zamestnancov