Informačný deň PHF EU v Košiciach 2024

02

február 2024
Podnikovohospodárska fakulta Ekonomickej univerzity v Bratislave so sídlom v Košiciach

Tlačiť

Informačný deň PHF EU v Košiciach 2024

Viac informácií TU

Tak ako minulý rok, i tento sa TPA zúčastní informačného dňa PHF EU, organizovanom Podnikovohospodárskou fakultou Ekonomickej univerzity.

Na podujatí budete mať priestor stretnúť sa s našimi trainees, ktorí v TPA brigádujú popri škole a spýtať sa ich na všetko, čo ste kedy chceli vedieť o štúdiu a práci v oblasti auditu, účtovníctva či daní. Dozviete sa, aké možnosti vie dynamická a neustále napredujúca spoločnosť ako TPA poskytnúť nielen čerstvým absolventom, ale aj usilovným študentom.

Práca u nás je zaujímavá a rôznorodá. Nešpecializujeme sa, každý z nás má klientov z rôznych odvetví. Máme možnosť nahliadnuť do vnútra viacerým spoločnostiam a komplexne ich analyzovať. Kladieme dôraz na rozširovanie vzdelávania, podporujeme lokálne aj medzinárodné kvalifikácie. Máme prepracovaný systém hodnotení a kariérneho postupu, s ktorým prichádza viac zodpovednosti spolu s vyšším ohodnotením.

Hľadáme študentov denného vysokoškolského štúdia, ktorým ponúkame možnosť stať sa trainee na niektorom z našich oddelení. Chápeme, že nie vždy je jednoduché skĺbiť školské a pracovné povinnosti – preto ponúkame veľmi flexibilnú pracovnú dobu.

Absolventom ponúkame pozície v oblasti auditu, daní a účtovníctva. Veľmi rýchlo preberú zodpovednosť za pridelenú prácu pre jednotlivých klientov a s pomocou kolegov, či pravidelných školení sa bez problémov zorientujú vo svojej práci.

Počas celého eventu máme tiež pripravenú súťaž, ktorá bude prebiehať na našom Instagrame!

Kontaktná osoba
Publikácie

Správa o udržateľnosti 2022 – TPA Group

International Tax Survey- Baker Tilly Internationa…

Etický kódex TPA

TPA CBRE Real Estate Investment 2021

Renewable Energy

Investovanie v Čiernej Hore 2021

Granty na efektívne využívanie energií v CEE a SEE…

Úspešné vyslania zamestnancov

Poradenstvo v oblasti podnikových financií

Služby v oblasti nehnuteľností v CEE/SEE