Reshoper 2024

15

máj 2024
PVA EXPO PRAHA, Beranových, Praha 9, Česko

Tlačiť

Reshoper 2024

Vstupenky

Najväčšia e-commerce udalosť roka, Reshoper, sa uskutoční 15. mája na výstavisku PVA EXPO v Prahe.

Hlavná téma 6. ročníka: Na vlne rastu odkazuje na úspechy e-shopov v minulom roku a účastníkom naznačí, čo bude kľúčom k prosperite a rastu vo svete e-commerce v tomto roku. Nebudú chýbať ani konkrétne príbehy úspešných e-shopov.

Súčasťou Reshopera je konzultačná zóna, kde budú mať účastníci možnosť bezplatne diskutovať s odborníkmi a podeliť sa o svoje e-shopové výzvy. K dispozícii je aj partnerský program, ktorý ponúkne obsahový prúd plný prednášok, prípadových štúdií a informácií o nových službách a produktoch v oblasti e-commerce.

Reshoper spája majiteľov e-shopov, marketérov a odborníkov na elektronický obchod. Reshoper je neformálne stretnutie, na ktorom sa účastníci stávajú súčasťou e-commerce komunity. Ponúka skvelú atmosféru a poskytuje neoceniteľnú príležitosť na výmenu know-how, získanie nových kontaktov a nápadov pre rozvoj online podnikania.

TPA a e-commerce

V dynamickom prostredí digitálneho trhu je nevyhnutné, aby každý e-shop skutočne vynikol. V TPA chápeme, že silný e-shop znamená oveľa viac ako len atraktívnu webovú stránku alebo efektívnu stratégiu online predaja. Zahŕňa komplexné uchopenie a efektívne riadenie všetkých kľúčových obchodných procesov od A po Z. A práve s tým vám pomôžu naše odborné znalosti v oblasti procesov, daní, účtovníctva a technológií!

Čo vám ponúkame?

Úsporu času

Vďaka nášmu účtovnému a daňovému know-how, ako aj znalostiam technológií používaných v sektore elektronického obchodu dokážeme navrhnúť najefektívnejšie riešenie pre vaše procesy s ohľadom na špecifiká vášho podnikania.

Medzinárodná sieť služieb

Sme schopní poskytovať účtovné a daňové služby klientom vo viac ako 150 krajinách sveta, pretože sme členom globálnej poradenskej siete Baker Tilly International, ktorá patrí medzi 10 najlepších poradenských sietí na svete.

Jedinečnosť

To, čo robí naše služby v oblasti e-commerce jedinečnými, je vysoká úroveň našich odborných znalostí v oblasti daní a účtovníctva, ako aj naša špecializácia na digitalizáciu, implementáciu informačných systémov s integráciou na najpoužívanejšie platformy elektronického obchodu.

V našom stánku č. 43 na Vás budú čakať naši kolegovia zo Slovenska a Českej republiky, ktorí Vám poskytnú komplexné poradenstvo v oblasti e-commerce na jednom mieste!

Kontaktná osoba
Publikácie

Štúdia: Náklady na prácu v strednej a juhovýchodne…

Transferové oceňovanie v strednej a východnej Euró…

Správa o udržateľnosti 2022 – TPA Group

International Tax Survey- Baker Tilly Internationa…

Etický kódex TPA

TPA CBRE Real Estate Investment 2021

Renewable Energy

Investovanie v Čiernej Hore 2021

Granty na efektívne využívanie energií v CEE a SEE…

Úspešné vyslania zamestnancov