Možnosť získať grant na procesný audit

14. marca 2023 | Čas čítania: 2 Min

 

Dovoľte, aby sme Vás informovali o možnosti ako zlepšiť interné procesy vo vašej firme s využitím dotácie až do výšky 9 600 eur za vykonanie firemného auditu.

Slovak Business Agency cez projekt Národné podnikateľské centrum spustila pre etablované firmy novú službu – PROCESNÝ AUDIT. Cieľom pomoci je rozvíjať a zlepšovať procesy v malých a stredných podnikoch, poukázať na ich príležitosti a včas informovať o možných rizikách. Výstupom sú  riešenia a návrhy na zlepšenie.

Možné oblasti auditu: výrobné procesy, marketing, IT, obchodné vzťahy, iné. Z Vašej strany nie je požadované žiadne spolufinancovanie.

Audit zrealizuje konzultačná firma získaná z transparentného výberu a v oblasti, ktorú si sami zvolíte.  Po splnení potrebných krokov budú náklady za ukončený audit konzultačným firmám uhradené. Poukážku nie je možné použiť na finančný ani účtovný audit.

Voucher na procesný audit môžu využiť spoločnosti, ktoré existujú viac ako 3 roky a zamestnávajú menej ako 250 zamestnancov, ročný obrat nepresahuje 50 mil. € a/alebo celková ročná súvaha nepresahuje 43 mil. €).

Viac podrobností k spracovaniu a posúdeniu žiadosti nájdete na stránke NPC, alebo Vám radi poskytneme osobné poradenstvo.

Neváhajte sa preto s nami poradiť o možnosti využitia tohto dotačného programu podľa Vašich potrieb.

<< späť na Newsletter  

Kontaktná osoba