Ako nás nájdete v Bratislave

LETISKO VIEDEŇ – SCHWECHAT

TPA v Bratislave je od viedenského letiska vzdialené cca. 66 km. Z viedenského letiska pravidelne premáva autobus na Hlavnú autobusovú stanicu v Bratislave. Zastávka sa nachádza priamo pred príletovou halou na viedenskom letisku. Transport z a na viedenské letisko taxíkom Vám môžeme zabezpečiť.

Autom:
Z viedenského letiska zabočte na Abflugstraβe v smere na juhovýchod na Parkstraβe. Abflugstraβe sa po miernom zabočení doľava mení na Parkstraβe. Na Ausfahrtsstraβe zabočte doľava. Pokračujte rovno na Ausfahrtsstraβe. Zabočte na smer A4. Držte sa v pravom pruhu a pokračujte v smere A4. Sledujte ukazovatele na A4 /Bruck an der Leitha, čím sa dostanete na diaľnicu. Z diaľnice zabočte na výpadovku D2/E58/E75 smer Žilina/ Bratislava-center/ Komárno.

Na Slovensku odbočte z diaľnice na výpadovku Bratislava – Incheba 61/2. Choďte na Košickú ulicu. Držte sa v ľavom jazdnom pruhu a pokračujte na Košickú ulicu. Zabočte doľava na Landererovu ulicu. Z tejto ulice je vstup do budovy J&T („TOWER 115“).

PRAHA
TPA v Bratislave je od Prahy vzdialené cca. 340 km. Z Prahy na Hlavnú autobusovú/ železničnú stanicu premáva pravidelná autobusová a železničná doprava.

Autom:
Z Prahy vyjdite po Brněnskej ulici. Pokračujte po D1/E50/E65, následne na výpadovku 196-Brno-jih smerom na Brno-Centrum/ Bratislava. Držte sa v pravom pruhu v smere na D2/E65. Potom sa držte v ľavom pruhu, sledujte značky na Bratislavu a odbočte na D2/E65.

Na Slovensku zabočte z diaľnice na výpadovku na smer Karlova Ves/ Centrum/ Devín. Držte sa vľavo a pokračujte na Mlynskú dolinu. Na Nábreží armádneho generála Ludvíka Svobodu zabočte doľava. Pokračujte rovno na Rázusovo nábrežie, následne na Vajanského nábrežie a Dostojevského rad. Zabočte doprava na Landererovu ulicu. Na tejto ulici sa nachádza vchod do budovy J&T („TOWER 115“).

BUDAPEŠŤ
TPA v Bratislave je od Budapešti vzdialené cca. 200 km. Z Budapešti je na Hlavnú autobusovú/ vlakovú stanicu v Bratislave pravidelné autobusové a vlakové spojenie.

Autom:
Z Budapešti vyjdite po ulici Budaörsl. Potom pokračujte na E71/M1/M7 a sledujte ukazovatele na Bécs/ Wien/ Balaton/ Györ. Z diaľnice zabočte na výpadovku 166/E65 smer Pozsony/ Bratislava. Pokračujte na D2/E65/E75, následne po diaľnici D1/E58/E75 a sledujte ukazovatele na Žilina/ Bratislava-Centrum/ Komárno.

Na Slovensku odbočte z diaľnice na výpadovku na Bratislava – Incheba 61/2. Zamierte na Košickú ulicu. Držte sa v ľavom pruhu a pokračujte na Košickú ulicu. Na Landererovej ulici zabočte doľava. Na tejto ulici sa nachádza vchod do budovy J&T („TOWER 115“).

BRATISLAVA HLAVNÁ ŽELEZNIČNÁ STANICA
Jednoduchšie je vziať si taxík. Taxíky čakajúce pred Hlavnou železničnou stanicou sú zvyčajne drahšie ako tie objednané telefonicky. V prípade potreby Vám môžeme objednať taxík telefonicky.

BRATISLAVA HLAVNÁ AUTOBUSOVÁ STANICA
Jednoduchšie je vziať si taxík. Taxíky čakajúce pred Hlavnou autobusovou stanicou sú zvyčajne drahšie ako tie objednané telefonicky. V prípade potreby Vám môžeme objednať taxík telefonicky.

LETISKO BRATISLAVA
Jednoduchšie je vziať si taxík. Taxíky čakajúce pred príletovou halou sú zvyčajne drahšie ako tie objednané telefonicky. V prípade potreby Vám môžeme objednať taxík telefonicky.

TPA Slovakia sídli v centre hlavného mesta v priestoroch Blumental office II,  blok H na Námestí Mateja Korvína 1. Budova je situovaná v Starom Meste, v blízkosti Račianskeho mýta a kostola Blumentál.

Pri použití GPS zariadenia, zadajte: “48.156205, 17.118996” alebo “Mýtna 48, Bratislava”.

Návštevám odporúčame na parkovanie využiť platené parkovacie miesta v podzemnej garáži objektu BLUMENTAL OFFICES alebo parkovacie miesta v okolí budovy v zmysle aktuálnej miestnej parkovacej politiky.

Vo vestibule Blumental offices II  je potrebné zaregistrovať sa na recepcii (na 0. poschodí), kde obdržíte vstupnú kartu a informácie o jej používaní. Naša spoločnosť sídli na 7. poschodí.