Welcome to New Office party

Pri príležitosti presťahovania sa našej spoločnosti do nových priestorov sme pripravili pre našich klientov a spolupracovníkov „Welcome to new office party“.

Aj touto cestou ĎAKUJEME

všetkým hosťom za účasť a  za jedinečnú atmosféru, ktorú sa nám spoločne podarilo vytvoriť. Veríme, že taká bude i naša ďalšia spolupráca, v duchu firemných hodnôt TPA– profesionalita, ľudskosť a tímovosť.

Takmer rok trval proces výberu vhodnej lokality a objektu, tvorba a realizácia projektov, výber dodávateľov a finálna realizácia interiéru našich kancelárií. O to väčším potešením nám bolo podeliť sa o radosť z konečného výsledku. Príjemne padli aj slová nadšenia z úst hostí.

Témou párty bola prechádzka uličkami starej Bratislavy. Hostia mali možnosť vnímať chute a vône známych bratislavských uličiek. Vítal ich Schöne Náci, na našej Michalskej ulici bolo možné nájsť karikaturistu, či tematický fotokútik. Laurinská ulica hostí doviedla do Kaffe Mayer, v novej zasadačke upravenej na kaviareň Štefánka si bolo možné vychutnať rôzne druhy koňaku a rumov. So svojou mikromágiou vykúzlil údiv Peter Šesták. Atmosféru v interiéri i na priestrannej terase dotvárala kapela so Samom Tomečkom, Gramophon Brothers a  DJ Karol. Vyberané špeciality a chutné vína potešili určite každého.

Fotografie: Peter Fico