Naša Filozofia

Iba tí, ktorí komunikujú na rovnakej úrovni, a ktorí sa dokážu identifikovať s každým projektom, nájdu najvhodnejšie riešenie. To je to, čo máme na mysli pod spojením Face to Face Business, a čo vkladáme aj do praxe. Deň za dňom, na regionálnej a medzinárodnej úrovni. V oblasti daňového poradenstva, účtovníctva, auditu a poradenstva.

Face to Face Business. Pretože klient je ten, na kom záleží.

Hovoríme Vašim jazykom, poznáme oblasť Vášho podnikania a záleží nám na nájdení toho najlepšieho riešenia Vašich problémov. Každá konzultácia začína detailným rozhovorom. Na základe toho pripravíme v spolupráci s Vami najvhodnejšie riešenie a pomôžeme Vám pri jeho implementácii. Naši experti sa vedia vcítiť do Vašej situácie, vyznajú sa v číslach a zároveň sa dokážu zamerať na ten najdôležitejší aspekt: Váš úspech.

Nezáleží na veľkosti. Záleží na Vašich problémoch.

Hľadáte partnera, ktorý by sa postaral o Vaše účtovníctvo, čelil strategickým rozhodnutiam alebo vykonával prípravu na audit? V TPA sa zameriavame na Vaše potreby. Máme radi výzvy. V našej práci sme spoľahliví a kreatívni a poskytujeme rýchle a efektívne riešenia. To platí pre malé a stredné podniky, ale aj pre skupiny podnikov alebo verejné inštitúcie.

Lokálne, regionálne, medzinárodne. S partnerom vždy na Vašej strane.

Kedykoľvek nás naši klienti potrebujú – nikdy nie sme ďaleko. Môžete ťažiť z poradenstva najvyššej kvality a individuálnej podpory na lokálnej úrovni.

TPA Group je nezávislým členom Baker Tilly Europe Alliance a preto sme schopní poskytnúť klientom celosvetovú sieť daňových poradcov, audítorov a konzultantov.

Sieť Baker Tilly International v súčasnosti pozostáva zo 165 nezávislých členov v 141 krajinách a zamestnáva 28 000 pracovníkov v 745 pobočkách, vďaka čomu patrí medzi top 10 globálnych poradenských sietí.

Priestor pre rozvoj. Povzbudzujeme k individuálnemu pokroku.

Tí, ktorí pracujú v TPA poskytujú vrcholové výkony na dennej báze. Podporujeme ich v nepretržitom rozvoji. Za týmto účelom zabezpečujeme, okrem širokého spektra pracovných príležitostí a ďalšieho vzdelávania, predovšetkým jednu vec: priestor pre ich individuálny rozvoj. Ľudia dokážu rozvíjať svoje silné stránky len ak sú šťastní v práci a keď je ich pracovné prostredie pozitívne.