Domov | 

Práca v TPA

Práca v TPA

 

Zistite, čo naši zamestnanci hovoria na život v TPA.

 
Ivan Paule / partner TPA Slovensko zodpovedný za oblasť HR a aj za oddelenie auditu a poradenstva sa k uvedenému prieskumu vyjadril:

Prieskum robíme dlhé roky a k uvedeným výsledkom sme sa dopracovali po rokoch mravenčej práce. Vzhľadom na covid a prácu z domu som nečakal taký dobrý výsledok. Spolupráca bola komplikovanejšia interne aj s klientmi. Som vďačný každému jednému kolegovi za prístup aj energiu, ako sa s uvedenými výzvami vysporiadal.

 
Andrea / Accounting

Prečo by ste odporučili pracovať pre TPA? Lebo sa tu dá veľa naučiť, lebo každý jeden zamestnanec na našom oddelení má komplexnú agendu, lebo u rôznych klientov sa stretávame s rôznou problematikou, lebo sa tu reálne využívajú jazyky, lebo máme pekný office, lebo keď sa robí, tak sa robí a keď sa nerobí, dá sa zažiť veľa zábavy.

 
Bohuš / Tax

Prečo ste sa rozhodli akceptovať ponuku a nastúpiť do TPA? Skončil som školu a ako absolvent bez relevantnej praxe som si hľadal prácu v oblasti účtovníctva. V tom čase bola pre mňa TPA ako pre väčšinu absolventov hľadajúcich si prácu iba jedna z mnohých zastávok na ceste k prvej serióznej práci. Celkovo na mňa spoločnosť, a hlavne jej mladý kolektív, vtedy veľmi pozitívne zapôsobili. Črtala sa možnosť odborného rastu, veselý kolektív a možnosť využívať cudzie jazyky, tak som sa chopil šance a neľutujem.

 
Katarína / Tax

Čo hovoríte na Váš pracovný kolektív? Pracovné prostredie bolo pre mňa vždy dôležité a pracovný kolektív je významný faktor. Považujem pracovný kolektív za veľmi príjemný s možnosťou a ochotou pomôcť si navzájom.

 
Veronika / Tax

Čo Vás baví na Vašej práci? Rozmanitosť úloh, s ktorými sa stretávame v každodennom pracovnom živote, pocit zadosťučinenia v prípade spokojnosti klienta, obed s kolegami.

 
Katarína / Accounting (študent)

Prečo ste sa rozhodli akceptovať ponuku a nastúpiť do TPA? Pretože účtovníctvo študujem aj na VŠ a prax v účtovníckej firme je potrebná a obohatí ma o skúsenosti, ktoré mi škola nedá.

 
Jana / Payroll

Prečo by ste odporučili pracovať pre TPA? Dobrý kolektív, dobrá atmosféra, veľa možností na zlepšovanie sa.

 
Zuzana / Back office

Prečo ste sa rozhodli akceptovať ponuku a nastúpiť do TPA? Ponuku som akceptovala po veľmi príjemných vstupných pohovoroch, išla som do TPA ako mladý človek a všetko predčilo moje očakávania. Plynie tu už môj 10ty rok a zatiaľ som ponuku pracovať pre TPA neoľutovala 🙂

 
Simona / Accounting

Čo Vás baví na Vašej práci? Každý deň mám možnosť naučiť sa niečo nové, vždy prichádzajú nejaké výzvy, ktoré dávajú možnosť posúvať sa ďalej.

 
Peter / Audit (študent)

Prečo ste sa rozhodli akceptovať ponuku a nastúpiť do TPA? Chcem sa stať audítorom a mám pocit, že TPA mi to najlepšie umožní.

 
Natália / Tax

Čo hovoríte na Váš pracovný kolektív? Kolektív odborníkov z každej oblasti, ktorí sú ochotní poradiť a pomôcť.

 
Ján / Accounting

Vidíte v TPA priestor pre rozvoj vašej kariéry? Určite áno.

 
Tomáš / Tax

Prečo ste sa rozhodli akceptovať ponuku a nastúpiť do TPA? Širšia špecializácia v daňovej oblasti, menšia spoločnosť bez znakov korporácie, menší počet zamestnancov a tým užšie vzťahy kolegov. 

 
Štefan/ Audit

Prečo by ste odporučili pracovať pre TPA? Tímovosť, ľudskosť, profesionalita

Kontaktná osoba

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.