Domov | 

Filozofia a hodnoty

Filozofia a hodnoty

Iba tí, ktorí komunikujú na rovnakej úrovni a ktorí sa dokážu stotožniť s každým projektom, dokážu nájsť najlepšie riešenie. Toto je definícia Face to Face Business. Vedome vkladáme tento princíp do našej praxe každý deň, na regionálnej či medzinárodnej úrovni v oblasti daňového poradenstva, účtovníctva, auditu a poradenstva.

Face to Face Business. Pretože klient je ten, na kom záleží.

Hovoríme Vašim jazykom a poznáme oblasť Vášho podnikania. Každá konzultácia sa začne detailným rozhovorom. Na jeho základe pripravíme v spolupráci s Vami to najvhodnejšie riešenie a pomôžeme Vám pri jeho zrealizovaní. Naši experti sa dokážu vcítiť do Vašej situácie, vedia čítať medzi riadkami a zároveň sa naplno zamerať na ten najdôležitejší aspekt: Váš úspech.

Záleží len na Vás.

Hľadáte partnera, ktorý by sa postaral o Vaše účtovníctvo, čelil strategickým rozhodnutiam alebo vykonával prípravu na audit? V TPA sa zameriavame na Vaše potreby. Máme radi výzvy. V našej práci sme spoľahliví a kreatívni a poskytujeme rýchle a efektívne riešenia. To platí rovnako pre malé aj stredné podniky, pre veľké skupiny podnikov a verejné inštitúcie.

Lokálne, regionálne, medzinárodne. So spoľahlivým partnerom vždy na dosah ruky.

Kedykoľvek nás naši klienti potrebujú – nikdy nie sme ďaleko. Vďaka nám budeme môcť ťažiť z poradenstva najvyššej kvality a individuálnej podpory na lokálnej úrovni.

TPA Group je nezávislým členom Baker Tilly Europe Alliance a preto sme schopní poskytnúť klientom celosvetovú sieť daňových poradcov, audítorov a konzultantov.

Sieť Baker Tilly International v súčasnosti pozostáva zo 123 nezávislých členov v 148 krajinách a zamestnáva viac ako 37 000 pracovníkov vo viac ako 700 pobočkách, vďaka čomu patrí medzi top 10 globálnych poradenských sietí.

Sme si vedomí, že naše aktivity môžu mať vplyv na ľudí, komunity a životné prostredie. Preto sme sa zaviazali, že udržateľnosť sa stane neoddeliteľnou súčasťou našej cezhraničnej podnikovej stratégie. S hrdosťou vám predstavujeme prvú správu o udržateľnosti skupiny TPA.

Naše hodnoty

Hodnoty, ktoré vyznávame sú Profesionalita, Ľudskosť, Tímovosť. Tieto hodnoty sa snažíme presadzovať nielen vo vzťahu ku klientom, ale aj k našim zamestnancom.

  • Pre klienta sme profesionálnym, spoľahlivým a flexibilným partnerom, na ktorého sa rád a  s dôverou obráti.
  • Pod ľudským prístupom rozumieme vzájomný rešpekt, ochotu, úprimnosť a otvorenosť.
  • Tímovosť pre nás znamená vzájomnú podporu, zdieľanie zručností a lojalitu voči firme, ako aj voči tímu.

Naše hodnoty tvoria základ pre budovanie úspešnej značky a formujú to najdôležitejšie, čo firma má – ľudský kapitál.

Vytvárame priestor pre rozvoj.

Našim kolegom poskytujeme prostredie pre všestranný rozvoj ich osobnosti a pre život v dynamickom prostredí plnom nových výziev.

Pre zamestnancov TPA je každý deň nová príležitosť prekonať úspechy včerajška. Podporujeme    ich v neustálom rozvoji. Okrem širokého spektra pracovných príležitostí a ďalšieho vzdelávania, im zabezpečujeme predovšetkým jedno: priestor pre ich individuálny rozvoj. Uvedomujeme si, že ľudia dokážu naplno využiť svoje silné stránky len ak sú šťastní a keď je ich pracovné prostredie bezprostredne pozitívne.

Ich potenciál prispieva k rozvoju firmy TPA, ku zvyšovaniu jej prestíže a k upevňovaniu jej postavenia na trhu.   

 
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.