Domov | 

Informácie o spoločnosti

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť na Slovensku a v zahraničí

TPA patrí medzi popredné spoločnosti v oblasti daní a auditu na Slovensku. Zákazníci sa môžu spoľahnúť na približne 100 zamestnancov v dvoch pobočkách na Slovensku.

Okrem Slovenska, TPA Group pôsobí v ďalších jedenástich krajinách strednej a juhovýchodnej Európy: v Albánsku, Bulharsku, Česku, Chorvátsku, Maďarsku, Čiernej Hore, Poľsku, Rakúsku, Rumunsku, Slovinsku a Srbsku. Celkovo zamestnáva viac ako 1700 zamestnancov v 30 pobočkách.

Naše služby

Na Slovensku TPA poskytuje nasledujúce služby: daňové poradenstvo, účtovníctvo a mzdy, audit a poradenstvo. Filozofiou TPA je „Face to Face Business“. Zamestnanci spoločnosti TPA sa snažia čo najviac priblížiť klientovi. Ich práca je charakterizovaná odbornosťou, špičkovým know-how a znalosťami v širokej škále priemyselných odvetví.

Znalosti expertov zahŕňajú, okrem iného, aj know-how v oblasti nehnuteľností, energetiky, reštrukturalizácii firiem, korporátnych právnych štruktúr a dôchodkového zákona.

TPA Group: regionálne korene, celosvetová sieť

TPA Group je nezávislým členom Baker Tilly Europe Alliance a preto sme schopní poskytnúť klientom celosvetovú sieť daňových poradcov, audítorov a konzultantov.

Vďaka našej aliancii so sieťou Baker Tilly International je 12 krajín združenia TPA Group perfektne prepojených na globálnej úrovni a sme tak schopní poskytovať vysokokvalitné služby vo všetkých hlavných obchodných centrách a regiónoch sveta.

Sieť Baker Tilly International v súčasnosti pozostáva zo 123 nezávislých členov v 148 krajinách a zamestnáva viac ako 37 000 pracovníkov vo viac ako 700 pobočkách, vďaka čomu patrí medzi top 10 globálnych poradenských sietí.

História TPA

Spoločnosť TPA bola založená v roku 1979 v rakúskom meste Langenlois. Spoločnosť rýchlo rástla – v roku 1990 sa počet zamestnancov zvýšil na 65. Na začiatku 90. rokov začala spoločnosť expandovať do strednej a juhovýchodnej Európy.

Dnes pôsobí nezávislá TPA Group v 12 krajinách. Dôsledkom členstva v Crowe Horwath International, na začiatku roka 2005 zmenila svoje meno na „TPA Horwath“.

Jeseň 2016 priniesla ďalší významný krok spoločnosti TPA – TPA Group sa stala nezávislým členom Baker Tilly Europe Alliance pod svojim vlastným menom „TPA.“

Vďaka našej aliancii so sieťou Baker Tilly International je 12 krajín združenia TPA Group perfektne prepojených na globálnej úrovni a sme tak schopní poskytovať vysokokvalitné služby vo všetkých hlavných obchodných centrách a regiónoch sveta.

*Disclaimer

TPA Slovakia is an independent member of the Baker Tilly Europe Alliance. The Baker Tilly Europe Alliance provides no professional services to clients. Each member firm is a separate and independent legal entity and each describes itself as such. TPA Slovakia is not an agent of the Baker Tilly Europe Alliance, nor an agent for Baker Tilly International, and does not have the authority to bind the Baker Tilly Europe Alliance or Baker Tilly International, or act on either entity’s behalf. None of Baker Tilly International, the Baker Tilly Europe Alliance, TPA Slovakia, nor any of the other member firms of Baker Tilly International or members of the Baker Tilly Europe Alliance has any liability for each other’s acts or omissions. In addition, neither Baker Tilly International, the Baker Tilly Europe Alliance, nor any other member firm has a right to exercise management control over any other member firm. The name Baker Tilly and its associated logo is used under licence from Baker Tilly International Limited.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.