Domov | 

Podporujeme

Podporujeme

Hodnoty, ktorými sa v TPA Slovensko snažíme riadiť, sú Profesionalita, TímovosťĽudskosť.

„To niečo ľudské v nás“ sa snažíme kultivovať nielen v dennej pracovnej komunikácii ale aj v pravidelnej podpore neziskových organizácií, ktoré pomáhajú zlepšovať život na Slovensku.

Partnerstvo:

Sme spoluzakladateľom súťaže Futureton, ktorá už tretím rokom dáva príležitosť nastupujúcej generácii zmeniť budúcnosť Slovenska prostredníctvom vlastných projektov.

Pro bono podporujeme:

Bilingválne gymnázium C.S. Lewisa, ktoré vo výučbe kultivuje mladých ľudí v oblastiach etiky, kritického myslenia a službe komunite.

Neziskové združenie Nexteria, ktoré pripravuje a podporuje novú generáciu slušných a schopných mladých lídrov a líderiek, čím chce prispieť k zlepšeniu budúcnosti Slovenska.

Cesta von, občianske združenie, ktoré pomáha ľuďom, ktorí uviazli v generačnej chudobe, postaviť sa na vlastné nohy, získať prácu a dôstojný život.

Nadácia Dedo pomáha sprevádzať rodiny v krízovom období, rieši ich problémy s bývaním a tým sa snaží predchádzať vyňatiu detí z rodín. Rovnako podporuje mladých ľudí odchádzajúcich z detských domov.

Finančne podporujeme:

Centrum Dorka, n.o. , ktoré pomáha s bývaním a poradenstvom pri zaradení sa do života mladým dospelým po odchode z detských domovov a tiež pomáha s bývaním rodinám, ktoré sa ocitli v krízovej situácii.

Cesta von, občianske združenie, ktoré pomáha ľuďom, ktorí uviazli v generačnej chudobe, postaviť sa na vlastné nohy, získať prácu a dôstojný život.

Človek v ohrození Slovensko realizuje humanitárne zásahy na slovensko-ukrajinskej hranici a poskytuje pomoc vo vojnou zmietaných oblastiach Ukrajiny.

Berkat Slovensko  prispieva k zlepšeniu stavu sveta. Drobnými, ale konkrétnymi aktivitami pomáha adresne a efektívne. Dar našej spoločnosti ale aj našich jednotlivých zamestnancov sa použil na  kúpu šiestich, tak potrebných generátorov (elektrocentrál) na Ukrajine.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.