Domov | 

O nás

Vitajte v TPA Group!

Našimi hlavnými nástrojmi nie sú kalkulačky, tabuľky alebo najnovšie technológie, ale pozorný zrak, horlivé počúvanie a úprimný rozhovor.

Iba tí, ktorí komunikujú na rovnakej úrovni, a ktorí sa dokážu identifikovať s každým projektom, nájdu najvhodnejšie riešenie. To je to, čo máme na mysli pod spojením Face to Face Business, a čo vkladáme aj do praxe. Deň za dňom, na regionálnej a medzinárodnej úrovni. V oblasti daňového poradenstva, účtovníctva, mzdového účtovníctva, auditu a poradenstva.

 

12 krajín. 1 spoločnosť. TPA Group.

TPA Group je Vám k dispozícii v strednej a juhovýchodnej Európe: v Albánsku, Bulharsku, Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Čiernej Hore, Poľsku, Rakúsku, Rumunsku, Srbsku, Slovensku a Slovinsku. Viac ako 1500 pracovníkov v 30 pobočkách v 12 krajinách sa stará o Vaše potreby.

TPA Group: regionálne korene. Celosvetová sieť.

TPA Group je nezávislým členom Baker Tilly Europe Alliance a preto sme schopní poskytnúť klientom celosvetovú sieť daňových poradcov, audítorov a konzultantov.

Vďaka našej aliancii so sieťou Baker Tilly International je 12 krajín združenia TPA Group perfektne prepojených na globálnej úrovni a sme tak schopní poskytovať vysokokvalitné služby vo všetkých hlavných obchodných centrách a regiónoch sveta.

Sieť Baker Tilly International v súčasnosti pozostáva zo 122 nezávislých členov v 146 krajinách a zamestnáva viac ako 36 000 pracovníkov v 742 pobočkách, vďaka čomu patrí medzi top 10 globálnych poradenských sietí.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.