Baker Tilly International

Poskytovanie kvalitných rád vyžaduje silnú sieť.

TPA Group je nezávislým členom Baker Tilly Europe Alliance a preto vieme poskytnúť našim klientom celosvetovú sieť daňových poradcov, audítorov a konzultantov.

Všetky pobočky Baker Tilly Europe Alliance

Vďaka aliancii so sieťou Baker Tilly International je 12 krajín združenia TPA Group perfektne prepojených na globálnej úrovni. Sme tak schopní poskytnúť klientom vysokokvalitné služby vo všetkých hlavných business centrách a regiónoch sveta.

Naši klienti ťažia z priamych komunikačných kanálov, priamych rozhodovacích štruktúr a majú prístup k špičkovým medzinárodným konzultantom, ktorí disponujú výbornou znalosťou aktuálnej trhovej situácie v príslušnej krajine.

Baker Tilly International

TPA veľmi úzko spolupracuje s vedúcim a veľmi úspešným členom Baker Tilly International, a to s renomovanou poradenskou spoločnosťou Baker Tilly, ktorá má v Nemecku 10 pobočiek a viac ako 1000 zamestnancov.

Sieť Baker Tilly International v súčasnosti pozostáva zo 126 nezávislých členov v 145 krajinách a zamestnáva viac ako 34,000 pracovníkov v 746 pobočkách, vďaka čomu patrí medzi top 10 globálnych poradenských sietí.

Zistite viac o sieti Baker Tilly International: