Home | 

Deň absolventov 2024

Deň absolventov 2024

Udalosť
Kategórie
Kontakt

Deň absolventov 2024

19. March 2024

Rovnako ako aj po minulé roky sa TPA zúčastní pracovného veľtrhu Deň Absolventov, organizovanom Ekonomickou univerzitou v Bratislave.

Na Dni absolventov budete mať priestor stretnúť sa so skúsenými zamestnancami našej spoločnosti a spýtať sa ich na všetko, čo ste kedy chceli vedieť o práci v oblasti auditu, účtovníctva a poradenstva. Dozviete sa, aké možnosti vie dynamická a neustále napredujúca spoločnosť ako TPA poskytnúť nielen čerstvým absolventom, ale aj usilovným študentom.

Práca u nás je zaujímavá a rôznorodá. Nešpecializujeme sa, každý z nás má klientov z rôznych odvetví. Máme možnosť nahliadnuť do vnútra viacerým spoločnostiam a komplexne ich analyzovať. Kladieme dôraz na rozširovanie vzdelávania, podporujeme lokálne aj medzinárodné kvalifikácie. Máme prepracovaný systém hodnotení a kariérneho postupu, s ktorým prichádza viac zodpovednosti spolu s vyšším ohodnotením.

Hľadáme študentov denného vysokoškolského štúdia, ktorým ponúkame možnosť stať sa trainee na niektorom z našich oddelení. Chápeme, že nie vždy je jednoduché skĺbiť školské a pracovné povinnosti – preto ponúkame veľmi flexibilnú pracovnú dobu.

Absolventom ponúkame pozície v oblasti auditu, daní a účtovníctva. Veľmi rýchlo preberú zodpovednosť za pridelenú prácu pre jednotlivých klientov a s pomocou kolegov, či pravidelných školení sa bez problémov zorientujú vo svojej práci.

Počas celého eventu máme pripravenú súťaž, ktorá bude prebiehať na našom Instagrame!

Tešíme sa na Vás už 19. marca v stánku A5!

Podobné príspevky

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.