Home | 

Možnosť získať grant na procesný audit

Možnosť získať grant na procesný audit

Novinky
Kategórie
Kontakt

Možnosť získať grant na procesný audit

Dovoľte, aby sme Vás informovali o možnosti ako zlepšiť interné procesy vo vašej firme s využitím dotácie až do výšky 9 600 eur za vykonanie firemného auditu.

Slovak Business Agency cez projekt Národné podnikateľské centrum spustila pre etablované firmy novú službu – PROCESNÝ AUDIT. Cieľom pomoci je rozvíjať a zlepšovať procesy v malých a stredných podnikoch, poukázať na ich príležitosti a včas informovať o možných rizikách. Výstupom sú  riešenia a návrhy na zlepšenie.

Možné oblasti auditu: výrobné procesy, marketing, IT, obchodné vzťahy, iné. Z Vašej strany nie je požadované žiadne spolufinancovanie.

Audit zrealizuje konzultačná firma získaná z transparentného výberu a v oblasti, ktorú si sami zvolíte.  Po splnení potrebných krokov budú náklady za ukončený audit konzultačným firmám uhradené. Poukážku nie je možné použiť na finančný ani účtovný audit.

Voucher na procesný audit môžu využiť spoločnosti, ktoré existujú viac ako 3 roky a zamestnávajú menej ako 250 zamestnancov, ročný obrat nepresahuje 50 mil. € a/alebo celková ročná súvaha nepresahuje 43 mil. €).

Viac podrobností k spracovaniu a posúdeniu žiadosti nájdete na stránke NPC, alebo Vám radi poskytneme osobné poradenstvo.

Neváhajte sa preto s nami poradiť o možnosti využitia tohto dotačného programu podľa Vašich potrieb.

Kategórie
Kontakt

Váš odber

Ako TPA Group sa snažíme poskytovať našim zákazníkom produkty šetrné k životnému prostrediu. Všetky naše publikácie si preto môžete stiahnuť ako digitálne súbory PDF.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.