Home | 

Daňová štrukturalizácia / národne & medzinárodne

Daňová štrukturalizácia / národne & medzinárodne

V oblasti daňovej štrukturalizácie Vám poskytneme poradenstvo na národnej, ako aj medzinárodnej úrovni, pretože TPA patrí aj ďaleko za hranicami Slovenska k špičkovým poradenským firmám v strednej a juhovýchodnej Európe.

Narastajúca zákonná regulácia v nových členských štátoch EÚ, rastúci význam práva EÚ a čoraz intenzívnejšia orientácia našich klientov na zahraničie si vyžadujú nasadenie špecialistov priamo na mieste.

TPA Group má pobočky v Albánsku, Bulharsku, Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku, Rumunsku, na Slovensku, v Slovinsku a v Srbsku a dôsledne pokračuje v ceste do nových krajín. Cezhraničné sprevádzanie našich klientov je pre nás samozrejmosťou. V každej lokalite Vám ponúkame podľa nášho konceptu „German-English-Desk“ nemecky a anglicky hovoriacich poradcov priamo na mieste.

Sieť Baker Tilly International je orientovaná na regionálnu a globálnu spoluprácu, pri ktorej využíva medzinárodné vedomosti a skúsenosti na rýchlu a efektívnu starostlivosť o našich klientov.

Kontaktná osoba

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.