Home | 

Dôležité informácie o COVID-19

Dôležité informácie o COVID-19

Na základe aktuálneho vývoja v oblasti COVID-19 by sme vás chceli informovať o opatreniach, ktoré TPA prijala s cieľom obmedziť šírenie tohto vírusu.

Zdravie našich zamestnancov, zákazníkov a obchodných partnerov je pre nás absolútnou prioritou, a preto sme už pred niekoľkými týždňami zaviedli rozsiahle opatrenia na minimalizáciu rizika infekcie.

Reagujeme na súčasnú výzvu slovenskej vlády na zníženie sociálnych kontaktov na absolútne nevyhnutné minimum týmito opatreniami:

  • Home office

Samozrejme sú vám zamestnanci TPA stále k dispozícii, teraz sa však budú intenzívnejšie zaoberať vašimi otázkami prostredníctvom home office. Vaša kontaktná osoba je vám aj naďalej k dispozícii na telefóne alebo na e-mailovej adrese.

  • Žiadne osobné stretnutia

Aby sme minimalizovali riziko nákazy, nebudeme minimálne do 13. apríla 2020 (vrátane tohto dňa) poskytovať žiadne osobné stretnutia a termíny. Videokonferencie a telefonické konferencie sú možné aj naďalej. V tomto čase sa nebudú konať ani plánované podujatia.

Ak by ste sa nevedeli spojiť s vašou osobnou kontaktnou osobou z TPA, kontaktujte nás, prosím, e-mailom alebo telefonicky:

TPA Slovensko

+421 2 57 351 111

office@tpa-group.sk

Dávajte na seba pozor a zostaňte zdraví!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.