Home | 

Nový partner TPA GetFinDone

Nový partner TPA GetFinDone

Juraj Tobák začínal svoju kariéru pred 12 rokmi v TPA a po viacerých rokoch v poradenstve aj ako finančný riaditeľ v e-commerce spoločnostiach sa vracia so spoločnosťou GetFinDone do skupiny TPA Slovakia ako partner pre digitalizáciu, automatizáciu, externé finančné riadenie a optimalizáciu procesov predovšetkým pre e-commerce spoločnosti. Juraj bude riadiť kanceláriu TPA v Košiciach, v ktorej po spojení pracuje 20 profesionálov a bude mať na starosti rozvoj biznisu TPA na východnom Slovensku.

Klaus Krammer, partner TPA Slovensko pre oblasť outsourcingu a digitalizácie procesov k spojeniu TPA so spoločnosťou GetFinDone, s.r.o. povedal:

“Týmto spojením tím TPA na Slovensku narástol na 90 odborníkov, z čoho 20 odborníkov dnes pracuje v našej kancelárii v Košiciach, kde vďaka expertíze nových kolegov z GetFinDone otvárame špecializované centrum služieb pre e-commerce a start-upy. Za posledné roky sme v rámci TPA vybudovali tím so solídnou bázou kompetencií v oblasti digitalizácie procesov a sme nadšení, že so skúsenosťami nových kolegov z GetFinDone sa vieme posunúť v tejto oblasti na vyššiu úroveň, čo je dobrá správa pre našich klientov.”

Jura Tobák, spoluzakladateľ GetFinDone a nový partner TPA k spojeniu TPA so spoločnosťou GetFinDone, s.r.o. povedal:

“Svoje prvé profesionálne kroky som urobil v košickej kancelárii TPA, pričom som absolvoval stáže v kanceláriách v Bratislave aj v Prahe. K TPA som vždy choval profesionálny rešpekt a zároveň som mal rád priateľskú atmosféru v jej tíme. Po úspešnom rozbehu GetFinDone vidím v spojení s TPA príležitosť ďalej rozvíjať kvalitu a aj rozsah našich služieb pre e-commerce firmy a start-upy, a rovnako aj posilniť naše možnosti pracovať pre lokálnych aj medzinárodných klientov na východe Slovenska.”

Juraj svoje skúsenosti, predovšetkým z oblasti účtovníctva a auditu tuzemských, ale aj medzinárodných spoločností získaných v TPA Slovakia, rozšíril o skúsenosti z finančného riadenia startupov a scale-upov hlavne v odvetví e-commerce, SaaS spoločností. Juraj Tobák sa okrem vyššie uvedeného zameriava aj na poradenstvo pri štruktúrovaní investičného a bankového financovania, reštrukturalizácii finančných oddelení, optimalizácii procesov a nastavovaní controllingu a reportingu v rôznych Business intelligence nástrojov.

V TPA Slovensko prešiel všetkými pozíciami od junior účtovníka, asistenta audítora až po supervisora na oddeleniach Transfer Pricingu a Auditu. Pôsobil ako CFO v spoločnostiach GymBeam, kde založil finančné oddelenie a získal najväčšiu investíciu v e-commerce na Slovensku a DivBrands, a ako externý CFO v menších a stredných e-commerce spoločnostiach, kde pomáhal štrukturovať investičné a bankové financovanie v miliónoch EUR. Vo svojej novej pozícii bude zodpovedný za rozvoj služieb tak pre slovenských, ako aj pre zahraničných klientov, a to v oblasti externého finančného riadenia, digitalizácie a automatizácie účtovníctva, controllingu a reportingu.

Juraj promoval na Ekonomickej univerzite v Bratislave, Podnikovohospodárskej fakulte v Košiciach v odbore finančné riadenie podnikov. Neskôr získal licenciu štatutárneho audítora a stal sa aktívnym členom Slovenskej komory audítorov.

Tlačovú správu nájdete tu.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.