Home | 

Office roka 2018

Office roka 2018

TPA Slovakia v lete zmenila svoje sídlo.

Presťahovali sme sa do nových, väčších a modernejších priestorov, aby sme tak mohli našim klientom poskytovať ešte kvalitnejšie služby.

Zamestnanci sú dušou každej firmy, preto bolo pre nás dôležité zapojiť ich do výberu nových priestorov a lokality. Prostredníctvom online dotazníka mali možnosť vyjadriť svoje názory a kritériá, ktoré sme sa potom snažili čo najviac zohľadniť. Za najdôležitejšie považovali dostupnosť MHD spolu s dobrými parkovacími možnosťami, priestory s otvárateľnými oknami, dostatkom svetla a v neposlednom rade nákupné možnosti.

Blumental Offices sa naše priania stali skutočnosťou a získali sme ešte ďaleko viac. Vďaka ekologickému úsiliu developera ide o úspornú budovu, certifikovanú LEED, so zelenými strechami, detekciou CO2 v garáži a využitím najmodernejších technológií obnoviteľných zdrojov.

Samozrejme, po technických otázkach prišli na rad otázky dizajnu a vízie. Chceli sme, aby nové pracovné prostredie komunikovalo naše firemné hodnoty, ktorými sú PROFESIONALITA-TÍMOVOSŤ-ĽUDSKOSŤ. Sme účtovníci, daňoví poradcovia a audítori. Popri našej PROFESIONÁLNEJ službe sme chceli zdôrazniť aj ľudský rozmer našej práce. Chceme, aby naša kancelária stimulovala u zamestnancov aj klientov pozitívne emócie. Od začiatku sme komunikovali architektom náš záujem o prírodné materiály a farby, ktorými sme chceli dosiahnuť útulnosť priestorov. Diskutovali sme o konceptoch Wabi Sabi alebo Hygge, ktoré podľa nášho názoru stimulujú emócie posilňujúce príjemnú ĽUDSKOSŤ v komunikácii. Kolegovia a klienti ocenili profesionalitu prevedenia priestoru, s ktorým sme sa okamžite identifikovali. Osobitný dôraz bol kladený na vzťah pracovného miesta ku komunikačným priestorom. Vďaka atypickým lamelovým paravánom pri chodbových priestoroch a použitiu dizajnových deliacich regálov zamestnanci získali pocit súkromia aj v zdieľaných kanceláriách. Break-out zóny a individuálne navrhnuté kancelárie vytvorili zákutia, kde môžu zamestnanci získať nové impulzy v rôznorodo dizajnovaných priestoroch. Kuchynka prepojená s terasou podporujú neformálne prepájanie kolegov – TÍMOVOSŤ. Výsledkom spoločného úsilia sa stal prívetivý mäkký priestor, ktorý spája zamestnancov s klientmi.

  • Autor návrhu – ARDELINE, s.r.o
  • Typový nábytok – HOSU, s.r.o.
  • Typový nábytok – Lino Desing, s.r.o.
  • Atypový nábytok – GOYART

Zapojili sme sa do súťaže a dostali sme sa do nominácie Office Roka 2018. Súťaž má za cieľ ukázať a vyhodnotiť najinšpiratívnejšie pracovné prostredie firiem na Slovensku.

Hlasovať môžete tu: 

https://www.officeroka.sk/sk/finalisti-finalisti-2018/

Nájdete nás podľa fotky našej recepcie v spodnej časti stránky.

Držte nám palce! 🙂

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.