Home | 

Nová košická kancelária

Nová košická kancelária

Dňa 30. novembra sme usporiadali podujatie pri príležitosti otvorenia našej novej, väčšej kancelárie v Košiciach, ktorého sa zúčastnilo viac ako 60 hostí. Tento večer sa niesol v príjemnej atmosfére plnej hudby, jedla a odborných diskusií.

Program eventu obohatili vážení partneri TPA Slovakia – Mária Janušková, Peter Ďanovský, Ivan Paule, Juraj Tobák a ďalší manažéri, ktorí vytvorili vynikajúce príležitosti na networking s našimi klientmi. Návštevou nás poctil i managing partner TPA Group z Rakúska, Leopold Kuehmayer, ktorý sa podelil o niekoľko slov v príhovore.

Hudobnú kulisu nám poskytol talentovaný klavirista v sprievode huslistky, pričom hudobný zážitok ešte umocnil skvelý DJ, ktorý sa postaral o osvetlenie a správnu náladu.

Jedným z vrcholov večera bolo i vystúpenie stand-up komika Docenta zo Silných rečí, ktorý svojím vtipom a charizmou zaručil miestnosť plnú smiechu.

Celkovú atmosféru umocnila nádherná balónová výzdoba v našich korporátnych zelených farbách, ktorá dodala priestoru osobitý štýl a eleganciu. Hostia si mohli vychutnať ochutnávku výberových slovenských vín a relaxovať pri exkluzívnej cigárovej degustácii.

Výnimočný zážitok hosťom umožnili naši zamestnanci, ktorí sa stali ich osobnými sprievodcami po moderných kanceláriách na 9. poschodí, poskytujúcich priestor pre nové nápady a kreativitu.

Chceme vyjadriť úprimné poďakovanie všetkým našim klientom, dodávateľom a zamestnancom, ktorí prispeli k tomu, aby bol tento večer tak úspešným. Bez Vášho príspevku by sme nemohli osláviť takýto výnimočný okamih v histórii TPA Slovakia.

Na záver by sme sa radi podelili s pozitívnymi ohlasmi od našich hostí a predstavíme krátky video zostrih z tohto pre nás nezabudnuteľného podujatia.

Vďaka všetkým, ktorí ste nám pomohli osláviť túto špeciálnu udalosť!

„Veľmi milá akcia, cítila som sa naozaj príjemne, priestory sú útulné.“

„Veľmi prijemný večer s dobrou atmosférou.“

„Super, výborne vymyslené. Prekvapil ma aj rozsah a množstvo ľudí.“

„Stretnutie s novými ľuďmi z iných oblasti pôsobenia nás obohatilo o nové poznatky, rozšírilo naše poznanie o skutočnosti, s ktorými sme sa nestretli, vytvorili sme si nové priateľstvá. Bol to príjemný večer. Ďakujeme.“

„Veľmi milé a príjemné stretnutie s ľuďmi, s ktorými spolupracujeme, len sme ich dlho nevideli.“

„Veľmi prijemné a užitočné predvianočné stretnutie.“

„Ďakujem za skvelý večer strávený s príjemnými ľuďmi a kde som mala možnosť spoznať aj nových ľudí. Páčila sa mi možnosť ísť sa pozrieť do officu – máte to tam krásne. Super program a jeden z najlepších, ak nie najlepší catering, ktorý som zažila na akcii. Skvelé. Ďakujem, že som mohla byť pri tejto slávnostnej chvíli s vami.“

„Večierok sa mi veľmi páčil, umocňovala ho aj pravá vianočná atmosféra.“

„Všetko super, stretli sme super ľudí, máte pekne officy 🙂 veľmi dobre zorganizovaný event a super príhovor. 🙂 “

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.