Home | 

Ocenenie CIJ Awards 2021

Ocenenie CIJ Awards 2021

TPA Slovakia sa zúčastnila slávnostného galavečera CIJ Awards 2021, ktorý sa uskutočnil 18. novembra v Grand Hoteli River Park v Bratislave. Ocenenie Víťaz kategórie BEST TAX & FINANCIAL ADVISORY za rok 2021 prevzal v mene spoločnosti Peter Ďanovský, partner TPA.

Súťaž CIJ Awards je najdlhšie prebiehajúcim podujatím udeľovania cien komerčných nehnuteľností na Slovensku. Ich cieľom je podporovať obchodné a networkingové aktivity klientov. Pri výbere finalistov sa prihliada na prínos celému odvetviu, ale aj férovosti pri práci a úcte k životnému prostrediu. O samotných víťazoch rozhoduje nielen nezávislá porota, ktorá je zložená z výkonných riaditeľov, odborníkov a partnerov pôsobiacich v oblasti developmentu a realít, ale aj odborná verejnosť. Kompletný zoznam víťazov nájdete TU.

CIJ Award sa odovzdáva už mnoho rokov a vo viacerých krajinách sveta. Kategória Best Tax & Financial Advisory však bola tento rok na Slovensku udeľovaná prvý krát a je preto pre nás veľkou poctou, že sme ju získali práve my.

„V TPA Slovakia sme veľmi hrdí a je pre nás poctou by držiteľom tohto prestížneho ocenenia. Vnímame to ako ohodnotenie našich kvalít a kompetencií, a zároveň ako záväzok do budúcna. Naša obrovská vďaka patrí našim klientom za významné podieľanie sa na tomto úspechu.“ uviedol k oceneniu Peter Ďanovský.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.