Home | 

Energetika, vykurovanie a zásobovanie vodou

Energetika, vykurovanie a zásobovanie vodou

Žijeme v dobe, v ktorej sa očakáva neustála dostupnosť energií. S neustále rastúcou spotrebou elektriny, plynu, tepla a vody budú spoločnosti v tomto odvetví čeliť rastúcemu dopytu a ďalším novým výzvam. Preto v TPA pravidelne uverejňujeme štúdie, ktoré sa zaoberajú energetickým sektorom v strednej a juhovýchodnej Európe. 

Obnoviteľné zdroje energie

Dopyt po obnoviteľných zdrojoch energie bude naďalej rásť, najmä v priemyselne vyspelých krajinách, s cieľom ponúknuť koncovým užívateľom tzv. čistú energiu. K tomuto trendu prispieva aj rastúce povedomie širokej verejnosti o ochrane životného prostredia. 

Špecifické znalosti tohto odvetvia spolu s rozsiahlymi skúsenosťami sú dôležitou a nevyhnutnou hnacou silou pre rozvoj spoločností v tejto oblasti a pre zabezpečenie úspechu v súčasnosti aj v budúcnosti. Dôležitá je znalosť miestneho prostredia a veľkého množstva rôznych národných systémov dotácií, taríf, environmentálnych smerníc, ako aj schopnosť rýchlo reagovať a prispôsobiť sa neustále sa meniacim podmienkam na národnom a medzinárodnom trhu. 

Vykurovanie a zásobovanie vodou

Špecifickosť sektora dodávok vody a tepla vyplýva najmä z cenovej regulácie, ktorá je tu veľmi silná. Ďalšou výraznou črtou je úzke prepojenie s obcami, ako aj čoraz častejšie využívanie nových technológií, najmä v sektore vykurovania. Dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti nám umožňujú rýchlo a efektívne riešiť všetky záležitosti týkajúce sa Vášho podnikania. 

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.