Home | 

TPA CBRE Real Estate Investment 2021

TPA CBRE Real Estate Investment 2021

Publikácia
Kategórie
Kontakt

TPA CBRE Real Estate Investment 2021

Investície do nehnuteľností v strednej a východnej Európe

Investície do nehnuteľností 2021 podľa CBRE & TPA

Po nehnuteľnostiach ako forme investície bol vždy vysoký dopyt. Okrem súkromných investorov sú to najmä inštitucionálni investori a investori, ako sú banky, poisťovne, fondy dôchodkového poistenia alebo medzinárodné (otvorené a/alebo uzavreté) fondy, ktorí vítajú možnosť pridať do svojich investícií realitný prvok. A tieto investície do nehnuteľností sa v posledných rokoch neustále zvyšujú.

Kde by ste mali realizovať svoje investície do nehnuteľností

V úplne novej brožúre, ktorá je k dispozícii už štvrtýkrát po sebe, ponúkajú spoločnosti TPA a CBRE informácie, ktoré sa zameriavajú predovšetkým na investičné príležitosti v Nemecku, Rakúsku a v regióne strednej a východnej Európy/SVE na rok 2021.

Jej cieľom je poskytnúť inštitucionálnemu investorovi stručný, prakticky orientovaný prehľad o jednotlivých krajinách s cieľom vytvoriť predbežný základ pre prípadné investičné rozhodnutia. Táto brožúra môže slúžiť aj ako motivácia na preskúmanie niektorých krajín, ktoré doteraz neboli v hľadáčiku väčšiny inštitucionálnych investorov. Najmä niektoré menšie krajiny v regióne strednej a východnej Európy stále ponúkajú veľmi zaujímavé výnosy a príležitosti.

Tento obsah na vás čaká

Každý miestny trh podlieha vlastnej technologickej, sociálnej a demografickej dynamike, táto brožúra ponúka prehľad trhu investícií do nehnuteľností v nasledujúcich krajinách: Albánsko Rakúsko Bulharsko Chorvátsko Česká republika Nemecko Maďarsko Čierna Hora Poľsko Rumunsko Srbsko Slovensko Slovinsko.

V daňovom prehľade sú uvedené aspekty, ktoré sú v súvislosti s realitnými transakciami na cieľovom trhu podstatné. Daňová legislatíva v súčasnosti podlieha mnohým zmenám, ktoré možno vysledovať najmä v dôsledku prísnejších opatrení na úrovni EÚ a/alebo OECD.

COVID-19 a investície do nehnuteľností

Kríza COVID-19 a jej potenciálne dôsledky na medzinárodné hospodárstvo sú aj v roku 2021 výzvou pre investorov do nehnuteľností. Brožúra preto obsahuje stručné informácie o opatreniach na daňové úľavy v súvislosti s COVID-19 podľa jednotlivých krajín.

Odborník na nehnuteľnosti a dane Gerald Kerbl  vypracoval štúdiu o investíciách do nehnuteľností spolu s odborníkmi zo spoločnosti CBRE.

TPA CBRE Real Estate Investment 2021

10.7MB

.pdf

Prihlásiť

Táto publikácia je k dispozícii aj v rámci bezplatného odberu.

Podobné príspevky

Váš odber

Ako TPA Group sa snažíme poskytovať našim zákazníkom produkty šetrné k životnému prostrediu. Všetky naše publikácie si preto môžete stiahnuť ako digitálne súbory PDF.

TPA CBRE Real Estate Investment 2021

PDF

EN

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.