TPA Slovakia už druhým rokom obhájila kategóriu Best Tax & Financial Advisory a získala prestížne ocenenie CIJ Awards 2022

28. novembra 2022 | Čas čítania: 2 Min

TPA Slovakia sa zúčastnila slávnostného galavečera CIJ Awards 2022, ktorý sa uskutočnil 22. novembra v Radisson BLU Carlton Hotel v Bratislave. Ocenenie Víťaz kategórie BEST TAX & FINANCIAL ADVISORY za rok 2022 prevzali v mene spoločnosti: Mária Janušková, Klaus Krammer a Peter Ďanovský, partneri TPA.

Súťaž CIJ Awards je najdlhšie prebiehajúcim podujatím udeľovania cien komerčných nehnuteľností na Slovensku. Ich cieľom je podporovať obchodné a networkingové aktivity klientov. Pri výbere finalistov sa prihliada na prínos celému odvetviu, ale aj férovosti pri práci a úcte k životnému prostrediu. O samotných víťazoch rozhoduje nielen nezávislá porota, ktorá je zložená z výkonných riaditeľov, odborníkov a partnerov pôsobiacich v oblasti developmentu a realít, ale aj odborná verejnosť. Kompletný zoznam víťazov nájdete TU.

CIJ Award sa odovzdáva už mnoho rokov a vo viacerých krajinách sveta. Kategória Best Tax & Financial Advisory však bola tento rok na Slovensku udeľovaná iba druhýkrát a je preto pre nás veľkou poctou, že sme ju získali opäť práve my.

TPA Slovakia už druhým rokom obhájila kategóriu Best Tax & Financial Advisory. Z víťazstva v CIJ Awards 2022 máme veľkú radosť, keďže je ocenením našej dlhodobej práce a úsilia všetkých našich kolegov. Zároveň potvrdzuje, že dokážeme poskytovať služby našim klientom v nadštandardnej kvalite.“ uviedol k oceneniu Klaus Krammer.

 

 

 

Kontaktná osoba