TPA na prvý pohľad. Portrét.

Spoločnosť TPA bola založená pred viac ako 35 rokmi v rakúskom meste Langenlois. Dnes je jednou z najrýchlejšie rastúcich špecialistov na dane a audit na Slovensku. TPA Group je etablovaná ako úspešný hráč v strednej a juhovýchodnej Európe.

Spoločnosť na Slovensku a v zahraničí.

TPA patrí medzi najrýchlejšie rastúce spoločnosti v oblasti daní a auditu na Slovensku. Zákazníci sa môžu spoľahnúť na približne 60 zamestnancov v dvoch pobočkách na Slovensku.

Okrem Slovenska, TPA Group pôsobí v ďalších desiatich krajinách strednej a juhovýchodnej Európy: v Albánsku, Bulharsku, Česku, Chorvátsku, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku, Rumunsku, Slovinsku a Srbsku. Celkovo zamestnáva viac ako 1000 zamestnancov v 27 pobočkách.

Naše služby.

Na Slovensku TPA poskytuje nasledujúce služby: daňové poradenstvo, účtovníctvo, audit a poradenstvo. Filozofiou TPA je „Face to Face Business“. Zamestnanci spoločnosti TPA sa snažia čo najviac priblížiť klientovi. Ich práca je charakterizovaná odbornosťou, špičkovým know-how a znalosťami v širokej škále priemyselných odvetví.

Znalosti expertov zahŕňajú, okrem iného, aj know-how v oblasti nehnuteľností, energetiky, reštrukturalizácii firiem, korporátnych právnych štruktúr a dôchodkového zákona.

TPA Group: regionálne korene. Celosvetová sieť.

TPA Group je nezávislým členom Baker Tilly Europe Alliance a preto sme schopní poskytnúť klientom celosvetovú sieť daňových poradcov, audítorov a konzultantov.

Vďaka našej aliancii so sieťou Baker Tilly International je 11 krajín združenia TPA Group perfektne prepojených na globálnej úrovni a sme tak schopní poskytovať vysokokvalitné služby vo všetkých hlavných obchodných centrách a regiónoch sveta.

Sieť Baker Tilly International v súčasnosti pozostáva zo 126 nezávislých členov v 147 krajinách a zamestnáva viac ako 30 000 pracovníkov v 769 pobočkách, vďaka čomu patrí medzi top 10 globálnych poradenských sietí.

História TPA.

Spoločnosť TPA (skratka od Treuhand Partner Austria) bola založená v roku 1979 v rakúskom meste Langenlois. Spoločnosť rýchlo rástla – v roku 1990 sa počet zamestnancov zvýšil na 65. Na začiatku 90. rokov začala spoločnosť expandovať do strednej a juhovýchodnej Európy.

Dnes pôsobí nezávislá TPA Group v jedenástich krajinách. Dôsledkom členstva v Crowe Horwath International, na začiatku roka 2005 zmenila svoje meno na „TPA Horwath“.

Jeseň 2016 priniesla ďalší významný krok spoločnosti TPA – TPA Group sa stala nezávislým členom Baker Tilly Europe Alliance pod svojim vlastným menom „TPA“ vo všetkých jedenástich krajinách.

Vďaka našej aliancii so sieťou Baker Tilly International je 11 krajín združenia TPA Group perfektne prepojených na globálnej úrovni a sme tak schopní poskytovať vysokokvalitné služby vo všetkých hlavných obchodných centrách a regiónoch sveta.