Naša Filozofia

Iba tí, ktorí komunikujú na rovnakej úrovni a ktorí sa dokážu stotožniť s každým projektom, dokážu nájsť najlepšie riešenie. Toto je definícia Face to Face Business. Vedome vkladáme tento princíp do našej praxe každý deň, na regionálnej či medzinárodnej úrovni v oblasti daňového poradenstva, účtovníctva, auditu a poradenstva.

Face to Face Business. Pretože klient je ten, na kom záleží.

Hovoríme Vašim jazykom a poznáme oblasť Vášho podnikania. Každá konzultácia sa začne detailným rozhovorom. Na jeho základe pripravíme v spolupráci s Vami to najvhodnejšie riešenie a pomôžeme Vám pri jeho zrealizovaní. Naši experti sa dokážu vcítiť do Vašej situácie, vedia čítať medzi riadkami a zároveň sa naplno zamerať na ten najdôležitejší aspekt: Váš úspech.

Záleží len na Vás.

Hľadáte partnera, ktorý by sa postaral o Vaše účtovníctvo, čelil strategickým rozhodnutiam alebo vykonával prípravu na audit? V TPA sa zameriavame na Vaše potreby. Máme radi výzvy. V našej práci sme spoľahliví a kreatívni a poskytujeme rýchle a efektívne riešenia. To platí rovnako pre malé aj stredné podniky, pre veľké skupiny podnikov a verejné inštitúcie.

Lokálne, regionálne, medzinárodne. So spoľahlivým partnerom vždy na dosah ruky.

Kedykoľvek nás naši klienti potrebujú – nikdy nie sme ďaleko. Vďaka nám budeme môcť ťažiť z poradenstva najvyššej kvality a individuálnej podpory na lokálnej úrovni.

TPA Group je nezávislým členom Baker Tilly Europe Alliance a preto sme schopní poskytnúť klientom celosvetovú sieť daňových poradcov, audítorov a konzultantov.

Sieť Baker Tilly International v súčasnosti pozostáva zo 12 nezávislých členov v 147 krajinách a zamestnáva viac ako 30 000 pracovníkov v 960 pobočkách, vďaka čomu patrí medzi top 10 globálnych poradenských sietí.

Vytvárame priestor pre rozvoj.

Pre zamestnancov TPA je každý deň nová príležitosť prekonať úspechy včerajška. Podporujeme ich v neustálom rozvoji. Okrem širokého spektra pracovných príležitostí a ďalšieho vzdelávania, im zabezpečujeme predovšetkým jedno: priestor pre ich individuálny rozvoj. Uvedomujeme si, že ľudia dokážu naplno využiť svoje silné stránky len ak sú šťastní a keď je ich pracovné prostredie bezprostredne pozitívne.