TPA Group

Našimi hlavnými nástrojmi  nie sú kalkulačky, tabuľky alebo najnovšie technológie, ale pozorný zrak, horlivé počúvanie a úprimný rozhovor.

Iba tí, ktorí komunikujú na rovnakej úrovni, a ktorí sa dokážu identifikovať s každým projektom, nájdu najvhodnejšie riešenie. To je to, čo máme na mysli pod spojením Face to Face Business, a čo vkladáme aj do praxe. Deň za dňom, na regionálnej a medzinárodnej úrovni. V oblasti daňového poradenstva, účtovníctva, auditu a poradenstva.

12 krajín. 1 spoločnosť. TPA Group.

TPA Group je Vám k dispozícii v strednej a juhovýchodnej Európe: v Albánsku, Bulharsku, Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Čiernej Hore, Poľsku, Rakúsku, Rumunsku, Srbsku, Slovensku a Slovinsku. Viac ako 1500 pracovníkov v 30 pobočkách v 12 krajinách sa stará o Vaše potreby.

TPA Group: regionálne korene. Celosvetová sieť.

TPA Group je nezávislým členom Baker Tilly Europe Alliance a preto sme schopní poskytnúť klientom celosvetovú sieť daňových poradcov, audítorov a konzultantov.

Vďaka našej aliancii so sieťou Baker Tilly International je 12 krajín združenia TPA Group perfektne prepojených na globálnej úrovni a sme tak schopní poskytovať vysokokvalitné služby vo všetkých hlavných obchodných centrách a regiónoch sveta.

Sieť Baker Tilly International v súčasnosti pozostáva zo 126 nezávislých členov v 145 krajinách a zamestnáva viac ako 34 000 pracovníkov v 746 pobočkách, vďaka čomu patrí medzi top 10 globálnych poradenských sietí.

*Disclaimer

TPA Slovakia is an independent member of the Baker Tilly Europe Alliance. The Baker Tilly Europe Alliance provides no professional services to clients. Each member firm is a separate and independent legal entity and each describes itself as such. TPA Slovakia is not an agent of the Baker Tilly Europe Alliance, nor an agent for Baker Tilly International, and does not have the authority to bind the Baker Tilly Europe Alliance or Baker Tilly International, or act on either entity’s behalf. None of Baker Tilly International, the Baker Tilly Europe Alliance, TPA Slovakia, nor any of the other member firms of Baker Tilly International or members of the Baker Tilly Europe Alliance has any liability for each other’s acts or omissions. In addition, neither Baker Tilly International, the Baker Tilly Europe Alliance, nor any other member firm has a right to exercise management control over any other member firm. The name Baker Tilly and its associated logo is used under licence from Baker Tilly International Limited.