Podcasty

TPA Slovakia Vám prináša špeciálne podcasty zamerané na rôzne aktuálne témy. Budú vznikať postupne v spolupráci s redakciou Trendu. Naši experti sa Vám prihovoria štyrikrát do roka. Každý podcast obsahuje zaujímavé témy, ktoré sú reakciou na súčasný stav nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

 

Podcasty 2022

4. podcast „Výhra CIJ AWARDS 2022“ – rozhovor s Petrom Ďanovským

CIJ AWARDS je prestížne ocenenie, ktoré TPA Slovensko získalo už druhý rok po sebe. Považujeme ho tak za dôkaz kvality nami ponúkaných služieb. Bližšie informácie však už prezradí Peter Ďanovský, partner TPA pre daňové poradenstvo.

Výhra CIJ AWARDS 2022

 

 

3. podcast „Digitalizácia účtovníctva“ – rozhovor s Jurajom Tobákom

Digitalizácia a automatizácia nepatrí len do výroby, ale môže zjednodušiť život takmer každému podnikateľovi. Viac prezradí Juraj Tobák, partner TPA pre digitálne účtovníctvo, automatizáciu, externé finančné riadenie a optimalizáciu procesov predovšetkým pre e-commerce spoločnosti.

Digitalizácia účtovníctva

 

2. podcast  „Futureton 2022 – projekt TABU“ – rozhovor s Ivanom Paulem

Máme za sebou 2. ročník úspešného projektu Futureton. V aktuálnom podcaste sme sa rozprávali so študentkami, ktoré prispeli zaujímavým nápadom. Vypočujte si ich rozhovor s Ivanom Paulem a zistite akým smerom sa môže táto myšlienka uberať ďalej.

Projekt TABU

 

1. podcast  „Energetické dopady spojené so situáciou na Ukrajine“ – rozhovor s Klausom Krammerom

V najnovšom podcaste si vypočujte ako zmeny, ktoré sa momentálne dejú na Ukrajine ovplyvnia Slovensko z pohľadu energií, zelených a obnoviteľných energií a akú rolu v tom zohráva TPA.

Energetické dopady

 

 

Podcasty 2021

1. podcast  „Problémy na hraniciach“ – rozhovor s Klausom Krammerom

Môžu mať zatvorené hranice aj pozitíva? Je globalizácia to najlepšie na svete? Vypočujte si prvý podcast, v ktorom redaktor Trendu Ronald Ižip vyspovedá nášho partnera Klausa Krammera.

Problémy na hraniciach

 

 

2. podcast „O mamách“

Kedy sa začalo v spoločnosti viac prihliadať na rodičov na rodičovskej dovolenke a vytvárať im podmienky, za ktorých sa im pracovalo jednoduchšie? Ako sa zmenila situácia počas koronakrízy? Na tieto a podobné otázky budú v našom druhom podcaste odpovedať maminy z TPA Slovakia.

O mamách

 

 

 

3. podcast „5 dôvodov, prečo je Rakúsko zaujímavá investičná destinácia“

Rozhovor s partnerom TPA Slovakia, Klausom Krammerom, o možnostiach, ktoré ponúka pre podnikateľov susedné Rakúsko.

Investovanie v Rakúsku

 

 

 

 

4. podcast „Digitalizácia v účtovníctve“

V najnovšom rozhovore pre Trend s Klausom Krammerom si vypočujete, aké zmeny nás na Slovensku čakajú v oblasti digitalizácie účtovníctva. V tomto rozhovore sa dozviete o výhodách a nevýhodách, ktoré táto novinka prinesie a ako celý proces digitalizácie funguje.

Digitalizácia v účtovníctve