Austrian Business Circle

Austrian Business Circle

Program nájdete tu

TPA - Bratislava
Blumental offices II, Nám. Mateja Korvína 1, 811 07
Bratislava

ADVANTAGE AUSTRIA je oficiálnym portálom rakúskeho hospodárstva v zahraničí. Reprezentuje rakúske firmy, ktorých cieľom je export, import a vybudovanie medzinárodných obchodných vzťahov aj na Slovensku.

Po takmer šiestich mesiacoch sa opäť koná obľúbené podujatie Austrian Business Circle, na ktorom bude mať prednášku TPA SLOVAKIA na tému: DPH a reverse charge na Slovensku. Naši experti Klaus Krammer, Partner a Bohuslav Kočtúch, Senior Manager v prednáške vysvetlia, kedy je možné uplatniť reverse charge, v ktorých prípadoch sa SK DPH účtuje a ako získať späť slovenskú daň na vstupe.

Podujatie sa koná v nových a zaujímavých priestoroch na okraji bratislavského Starého Mesta: Jurkovičova tepláreň, v budove ktorá bola kompletne revitalizovaná v rámci výstavby areálu Sky Park (architektka Zaha Hadid). V Jurkovičovej teplárni sa teraz nachádza co-workingový priestor, centrum podujatí, galéria, reštaurácia a mnoho ďalšieho. Po prednáške bude možnosť navštíviť revitalizovanú budovu.

Na záver pokračuje neformálne posedenie s bufetom a ochutnávkou vín od vinára Andreasa Ungera z Halbturnu v Burgenlande.

Publikácie

Štúdia: Náklady na prácu v strednej a juhovýchodne…

Transferové oceňovanie v strednej a východnej Euró…

Správa o udržateľnosti 2022 – TPA Group

International Tax Survey- Baker Tilly Internationa…

Etický kódex TPA

TPA CBRE Real Estate Investment 2021

Renewable Energy

Investovanie v Čiernej Hore 2021

Granty na efektívne využívanie energií v CEE a SEE…

Úspešné vyslania zamestnancov