Čo je potrebné vedieť pre investorov a medzinárodné spoločnosti

22. marca 2019 | Čas čítania: 2 Min

Aktuálne vydanie „Investovanie na Slovensku. Prehľad súčasného daňového systému“ poskytuje prehľad najdôležitejších regulácií slovenského daňového systému pre podnikateľov a investorov.

Stručná brožúra obsahuje kľúčové informácie o slovenskom daňovom systéme, keďže zahraničné zdanenie je jedným z najdôležitejších faktorov pri rozhodovaní o tom, či investovať v zahraničí.

Nové: Investovanie v Čiernej Hore

Okrem „Investovania na Slovensku“ sú publikované aj brožúry „Investovanie v“ pre Albánsko, Rakúsko, Bulharsko, Chorvátsko, Čiernu Horu, Poľsko, Rumunsko, Srbsko, Slovinsko, Českú republiku a Maďarsko. Na tomto medzinárodnom projekte sa každoročne zúčastňuje 15 až 18 autorov z TPA.

TPA séria „Investovanie v:“ 12 krajín. 12 daňových systémov.

Každá brožúra zo série „Investovanie v“ je informatívnym referenčným nástrojom v praktickom formáte, hovorí Robert Lovrecki, jeden z popredných autorov Investovanie v Rakúsku. „Čo sa čitateľom páči je jednoduchý jazyk a jasný obsah.“ Sú tiež populárne vďaka ich štruktúre. Všetky brožúry majú rovnakú štruktúru a obsahujú rovnaké témy. To uľahčuje identifikáciu rozdielov medzi 12 rôznymi daňovými systémami v krajinách strednej a východnej Európy,“ dodáva rakúsky daňový poradca.

S okamžitým účinkom je možné objednať si kompletné série a brožúry pre jednotlivé krajiny bezplatne na stránke www.tpa-group.sk ako výtlačok, alebo  vo formáte pdf, v nemeckom a anglickom jazyku.